ART / Lithographs / Silkscreen 10638095
nr 1063 8095
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Alain Berck-Vitz (b. 1953), 54/99, bladets mått: 78x57,
SILKSCREEN, Alain Berck-Vitz (f. 1953), 54/99, bladets mått: 78x57
1000
SEK 800
Monday October 17 2016
at 19:54:54
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 17
Read more about Grafik